^1EAAD8670DE1B4E7C0A4257F5D638B9C4EDB4E1E3732659DDB^pimgpsh_fullsize_distr

کلینیک تخصصی امید در سال۱۳۸۹ با هدف ارائه درمان های غیرجراحی در بیماری ها و آسیب های زانو توسط دکتر محمدرضا امید ظهور تاسیس شد. این کلینیک درد خدمات ویژه ومنحصر به فردی در درمان بیماری ها و مشکلات زانو متناسب با نیاز هر بیمار ارائه می دهد. این کلینیک به خود می‌بالد چرا که توانسته است نظر مثبت بسیاری از مراجعین را با متعهد بودن به پیگیری درمان، آموزش بیماران و تجزیه و تحلیل نتایج به خود جلب کند. کلینیک امید با پشتوانه سالها تجربه در زمینه درمان عارضه‌های زانو سرسختانه در پی یافتن فن‌آوری‌ها و راه‌حل‌هایی نوین برای درمان مشکلات زانو است.

کلینیک امید خدمات تخصصی جامعی را در زمینه تشخیص علت زانو درد، آسیب‌های زانو، آرتروز و بدشکلی‌های زانو در کودکان و بزرگسالان ارائه می‌دهد. متخصصین این کلینیک تجربیات گستره و دانش بالایی در درمان آسیب‌های ورزشی زانو مانند پارگی‌های مینیسک و رباط های زانو با روش های غیر جراحی دارند.

بسیاری از بیمارانی که دچار مشکلات زانو هستند یا عمل جراحی زانو را پشت سر گذاشته اند، توسط پزشکان عمومی، متخصصین ارتوپد و پزشکان ورزشی برای تشخیص و درمان مشکلات زانو و گذراندن دوره توانبخشی به این کلینیک معرفی می شوند.

در برنامه های درمانی کلینیک تخصصی امید نو آورانه‌ ترین رو‌ش‌ های غیر جراحی برای درمان بنیادی بیماری‌ های زانو با یکدیگر ترکیب می‌شوند. بسیاری از مراجعه کنندگان این کلینیک با وجود آسیب های شدید زانو، به لطف این برنامه ها توانسته‌اند بدون انجام عمل جراحی ، درد زانوی خود را تسکین داده و همچنان فعال بمانند.

متخصصین این کلینیک تا به حال نتایج درمانی و توان بخشی هزاران بیمار را بررسی کرده است و بر مبنای این نتایج می‌تواند با قطعیت تعیین کند که چه زمانی روش‌های غیرجراحی موفقیت‌آمیزتر از جراحی خواهد بود و این که چگونه می‌توان دوره بهبود پس از جراحی زانو را به کوتاه‌ترین زمان ممکن تقلیل داد.

مشاورین کلینیک در نخستین مرحله درمان ارزیابی کامل و همه‌ جانبه‌ای را به عمل می‌آورند؛ بیمارانی که به این کلینیک مراجعه میکنند غالباً در ابتدا احساس می‌کنند که از دست هیچ‌کس کاری ساخته نیست یا این که چاره‌ای جز صبر و تحمل بیماری‌ای که هر روز بیش از پیش وخیم‌تر می‌شود، ندارند. اما پس از این که سابقه و شرح حال بیمار به تفصیل بررسی شد وعلت اصلی مشکل مشخص گردید، بیمار اطمینان خاطر می‌یابد که درمان کارامدی را دریافت خواهد کرد. گروه پزشکی این کلینیک پس از آگاهی از منشأ اصلی بیماری با همفکری بیمار بهترین برنامه درمانی را طرح‌ریزی می‌کند.

ما در کلینیک امید بر این باوریم که باید به سخنان بیمار به دقت گوش داد، چون توضیح بیمار می‌تواند بسیاری از اوقات به پزشک کمک کند. ما همواره زمان کافی را به هر بیمار اختصاص می‌دهیم و مشکل پیش آمده را به طور کامل و بدون استفاده از واژه‌های تخصصی پیچیده با بیانی دوستانه شرح می‌دهیم. بیمارانی که به ما مراجعه می‌کنند مجبور نیستند برای انجام مراحل درمانی خود از یک کلینیک به کلینیک دیگر و از یک مرکز به مرکز دیگر بروند، چون ما با بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته و کادر مجرب می‌توانیم کلیه مراحل، از تشخیص تا درمان، را انجام دهیم. هدف ما این است که در اتمام دوره درمان با تناسب اندام بهتر، سرعت، چالاکی و قدرت بیشتر فعالیت خود را از سر بگیرید و بیش از دوران پیش از آسیب‌دیدگی از زندگی لذت ببرید.

تماس با ما

اگر از مشکل زانو رنج می‌برید، یا زانوی‌تان آسیب دیده است بی‌درنگ با ما تماس بگیرید تا راه‌حل مشکل خود را بیابید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر یا تنظیم وقت ملاقات با ما تماس بگیرید. مشاورین کلینیک تخصصی زانو بی‌ صبرانه منتظر شنیدن صدای شما هستند.

شماره های تماس :

 تلفن شعبه یک ۰۲۱۸۸۸۰۱۸۰۰

تلفن شعبه دو:     ۲-۲۲۷۸۰۷۰۱-۰۲۱

ایمیل :omidclinic.pmr@gmail.com

مشاوره از طریق whatsapp و تلگرام: ۰۹۱۰۷۸۰۳۱۵۵

با ارسال عکس زانو و ام آر آی

فهرست
Call Now Buttonتماس