بازار2

 

d2

 

آیا کودک من سالم است؟با ارسال پیامک/ ایمیل و عکس از پا و ستون فقرات فرزندانتان از سالم بودن کودک دلبندتان اطمینان حاصل کنید.
كارشناسان معتقدند هر دانش‌آموز ايراني به طور متوسط با يك يا دو معضل مربوط به سيستم اسكلتي عضلاني مواجه است؛ اختلالاتي همچون گودي كمر، پاهاي پرانتزي و انحناي غيرطبيعي ستون فقرات. به همين دليل هر کودک، باید برای ارزیابی بیومکانیکال به مرکز تخصصی مربوطه مراجعه کند.

یکی از وظایف پدر و مادر مسئول، اطمینان حاصل کردن از سلامت کودکان دلبندشان است و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مطالعه مقالاتی همچون، راه رفتن با پنجه به داخل، چرخش مچ پا، راه رفتن روی پنجه، صافی کف پا، قوس زیاد کف پا، عقب زدگی زانوهل،زانوی ضبدری، زانوی پراتزی، ساق پای کمانی، قوس زیاد کمر، قوز پشتی، اسکولیوز در این نرم افزار در جهت سلامت فرزندانتان قدمی موثر بردارید.

این نرم افزار توسط متخصصین و پزشکان واحد تحقیق و توسعه(R&D;) مرکز جامع توانبخشی امید (واقع در تهران) و زیر نظر متخصص طب فیزیکی و توانبخشی دکتر محمد رضا امید ظهور و توسط شرکت پیشگامان کسب و کار هوشمند (دقاق زاده) طراحی و پیاده سازی شده است.

امید است روزی برسد که با تشخیص به هنگام و به موقع مشکلات فزرندانمان در کودکی، از درد و بیماری آنها در بزرگسالی جلوگیری کنیم.
پدر و مادر هوشمند و مطلع، فرزندانی سالم و شاد را به آغوش جامعه تقدیم خواهند کرد.

Call Now Buttonتلفن نوبت دهی کلینیک